2023թ. ընդունելության թափուր տեղերով մրցույթով անցած դիմորդներ (2-րդ փուլ)

Oգոստոս 26 2023

ՑՈՒՑԱԿ

2023թ.  Ընդունելության թափուր  տեղերի  մրցույթով  անցած  դիմորդների


 

Միջին  մասնագիտական կրթություն 

 

 

0411.01.5  Հաշվապահական հաշվառում (9-ամյա  հենքով՝  վճարովի)   

 

1

Մելիքյան Սյուզաննա Արմանի

70.6

2

Քալաշյան Էլիզա Կարենի

69.6

3

Այվազյան Ջիվան  Հակոբի

69.0

4

Չիլինգարյան  Արմեն Վազգենի

67.7

5

Սիրականյան  Ալբերտ  Սոսի

66.7

6

Աբրահամյան  Եղիշե  Վրեժի

66.4

7

Մարգարյան  Քրիստինա Սումբաթի

65.0

8

Ղազարյան Արման Ալեքսանի

64.4

9

Շահբազյան Ալեն  Գևորգի

64.3

10

Երեմյան Անդրանիկ  Ղազարի

63.2

11

Խոստիկյան  Ռուբիկ  Արմենի

62.5

12

Անտոնով  Վահան  Արթուրի

60.1

13

Եղիազարյան  Վահագն Կորյունի

57.8

14

Բայաթյան  Տիգրան Կիմի

57.2

15

Պապյան  Գրիգոր  Տիգրանի

57.1

16

Հակոբյան  Մամիկոն Ռուբիկ

54.3

17

Գրիգորյան  Ռուբիկ  Գրիգորի

53.6

18

Գևորգյան  Արմեն  Արմանի

52.5

19

Պետրոսյան  Վալերի  Արթուրի

52.2

20

Պապյան  Մարիա  Կարենի

51.6

21

Մարտիրոսյան  Գևորգ  Դավիթի

50.7

22

Պետրոսյան  Սամվել Ռուդիկի

50.5

23

Աֆրիկյան  Լիլյա Էդվառդի

50.5

24

Պետրոսյան  Աշոտ  Արարատի

48.6

25

Ադամյան  Մարտուն  Արսենի

47.6

26

Սահակյան Աղասի  Դավիթի

45.9

 

0413.01.5 Մենեջմենթ (9-ամյա  հենքով՝  վճարովի)

 

1

Դանիելյան  Սոֆյա Սևակի

71.7

2

Ալավերդյան  Արփինե  Արմենի

71.0

3

Ղալեչյան  Լյուսի  Արտուրի

70.3

4

Հարությունյան  Կամիլա  Հայկի

68.6

5

Նաջարյան  Արմինե  Վահանի

68.0

6

Գևորգյան   Սյուզան  Համլետի

67.8

7

Ղարիբյան  Հակոբ  Սամվելի

67.4

8

Աղաջանյան  Գայանե  Արտակի

67.2

9

Պապոյան   Լուիզա  Արմենի

67.1

10

Եղիազարյան  Միքայել  Արամի

65.8

11

Կարապետյան  Էլեն  Արշալույսի

65.3

12

Ալեքսանյան  Էլեն  Արթուրի

65.2

13

Քալաշյան Հարություն  Արտակի

62.3

14

Ավագյան  Միլենա  Գարեգին

61.6

15

Օհանջանյան  Ալբերտ Արթուրի

57.8

16

Աբրահամյան  Արամ  Ռուբենի

52.0

 

0412.03.5  Ապահովագրական  գործ (9-ամյա  հենքով՝  վճարովի)

                                     

1

Բեյբության Դավիթ  Պապինի

68.1

2

Թոփչյան  Նարեկ  Վազգենի

55.8

3

Կարապետյան  Նարեկ  Արտակի

55.4

4

Թումանյան  Արեն  Գուրգենի

51.6

5

Աբազյան  Գրիգոր  Հրանտի

50.5

6

Վիրաբյան  Մանվել  Սուրենի

55.0

7

Գևորգյան Սամվել  Արմանի

49.4

8

Այվազյան Արտյոմ  Գևորգի

46.7

9

Խաչատրյան Արեգ  Դավիթի

38.9

10

Շելունց  Դավիթ  Արկադի

46.0

11

Ենոքյան  Ալեքս Գագիկի

43.1

12

Մխիթարյան Ալեքս  Ռուբենի

43.1

 

0414.01.5 Շուկայաբանություն (9-ամյա  հենքով՝  վճարովի)

 

1

Մեսրոպյան  Էրիկ Վարդանի

66.0

2

Մեհրաբյան Էլեն  Արմանի

65.5

3

Գևորգյան  Էրիկ  Արթուրի

61.9

4

Համբարձումյան  Արթուր  Կարենի

61.5

5

Բաղդասարյան  Մարիանա  Արթուրի

60.4

6

Գրիգորյան  Լիանա  Արթուրի

54.1

7

Մկրտումյան Հակոբ  Հայկի

52.4

 

413.05.5  Սպաս. կազմ. հյուր. և զբոս.համ.  

(9-ամյա հենքով՝ անվճար)

1

Հովակիմյան  Միհրդատ  Միսակի

74.2

2

Սարգսյան  Միլենա  Վազգենի

66.6

 

(9-ամյա հենքով՝ վճարովի)

1

Մկրտչյան  Վիկտորիա Վրեժի

65.6

2

Բարսեղյան  Վոլոդյա  Լևոնի

51.3

3

Տիգրանյան   Ռեգինա Տիգրանի

45.9

 

 

0715.15.5 Սառնարանային տնտեսություն (9-ամյա հենքով՝ անվճար)

 

1

Ներսիսյան  Արտակ  Հուսիկ

63,2

2

Տեր-Պետրոսյան  Մովսես Պետրոս

52,2

3

Միրզոյան  Մայիս  Արշակ

49,8

4

Հովակիմյան  Սարգիս  Կարլենի

48,5

5

Սահակյան Մկրտիչ Վլադիմիրի

48,4

6

Անդրեասյան Գարեգին Արման

41,9

7

Գալստյան  Գագիկ  Արթուրի

39,5

8

Գևորգյան  Գագիկ Ռուստամի

36,3

 

1012.02.5 Կոսմետիկա և դիմահարդարման արվեստ (9-ամյա  հենքով՝  վճարովի)

 

1

Հովսեփյան   Հերմինե   Էդգարի

35,1

 

Նախնական (արհեստագործական) մասնագիտականկրթություն

 

0713.07.4 Վերականգնվող էներգիայի էներգետիկ կայանների մոնտաժում,

Նորոգում և սպասարկում (9-ամյահենքով՝անվճար)

 

 

1

Խաչատրյան  Մհեր  Էդվարդի

54,1

2

Համբարձումյան Էդուարդ  Ահարոնի

51,7

3

Վարդանյան  Մխիթար  Եղիշեի

47,9

4

Խուդինյան  Էրիկ  Ատոմի

37,4

 

0113.03.4 Խոհարարական գործ (9-ամյա հենքով՝վճարովի)

 

1

Կարապետյան   Հայկ  Կարենի

42,6

2

Աբրահամյան   Մարտիրոս   Կարենի

37,0

 

 

 

24.08.2023թ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Վերջին Հայտարարությունները

Մայիս 14 2024Բաց դռների օր

►Մայիսի 15–ին Երևանի Ն. Աճեմյանի անվան թիվ 2 պետական քոլեջում կանցկացվի Բա...

Ավելին